Asset Publisher Asset Publisher

Oferta edukacyjna

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych okolic i zapoznania się z obiektami edukacyjnymi. Zorganizowane grupy, po uzgodnieniu terminu, mogą zwiedzać obiekty edukacyjne
 z edukatorem leśnym. Poza edukacją leśną prowadzoną na terenie Nadleśnictwa organizujemy spotkania z leśnikiem w szkołach.

Aby poznać i zrozumieć las, nie wystarczy o nim czytać czy oglądać na fotografiach. Trzeba go zobaczyć, dotknąć, poczuć, posłuchać… Dlatego tak ważne jest prowadzenie edukacji w terenie, na którą serdecznie zapraszamy. Wspólnie odkryjmy piękno naszych lasów.

Poniżej umieściliśmy kartę zgłoszenia na zajęcia. Jeżeli macie Państwo ochotę spotkać się z nami prosimy o jej wypełnienie i odesłanie na podany adres. Zgłoszenie na zajęcia jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu przeprowadzania zajęć z edukacji leśnej
w Nadleśnictwie Oleśnica Śląska.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji  prosimy o kontakt:
Weronika Tyczka tel. 507 435 664;
olesnica@wroclaw.lasy.gov.pl

 


Asset Publisher Asset Publisher

Back

Informacja o wyniku przetargu nieograniczonego "Materiały z demontażu ogrodzeń upraw leśnych - Przetarg I 2021"

Informacja o wyniku przetargu nieograniczonego "Materiały z demontażu ogrodzeń upraw leśnych - Przetarg I 2021"

Nadleśnictwo Oleśnica Śląska informuje, że dnia 23 lipca 2021 roku rozstrzygnięto postępowanie przetargowe „MATERIAŁY Z DEMONTAŻU OGRODZEŃ UPRAW LEŚNYCH – PRZETARG I 2021”. Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku poniżej. Osoby, które zostały zwycięzcami przetargu w poszczególnych pakietach, zostaną powiadomione przez nadleśnictwo pisemnie.

Resources to get