Sprzedaż drewna, choinek i sadzonek

Nadleśnictwo prowadzi sprzedaż 18 gatunków drewna wielowymiarowego, sadzonek 16 gatunków roślin, a w sezonie przedświątecznym – także choinek.

Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

Pilny Komunikat

Pilny Komunikat

Szanowni Państwo!


W związku z decyzjami organów państwa i zaleceniami służb sanitarnych odnośnie epidemii koronawirusa (SARS-CoV-2) odwołujemy zajęcia edukacyjne, spotkania, szkolenia, narady oraz zwracamy się z prośbą o ograniczenie osobistych wizyt w Nadleśnictwie Oleśnica Śląska.
Część pracowników przechodzi na tryb pracy zdalnej, prosimy więc o załatwianie spraw mailowo (olesnica@wroclaw.lasy.gov.pl) lub telefonicznie (71 314 00 01).
Adresy mailowe oraz telefony kontaktowe do pracowników znajdują się na stronie internetowej Nadleśnictwa Oleśnica Śląska. Linki do kontaktów pracowników biura:
https://olesnica.wroclaw.lasy.gov.pl/nadlesnictwo 

W przypadku sprawy wymagającej osobistego pojawienia się w biurze nadleśnictwa, należy bezwzględnie umówić uprzednio wizytę, przedstawiając temat sprawy, a po przyjeździe do nadleśnictwa, prosimy o skorzystanie z zewnętrznego dzwonka przy drzwiach w celu poinformowania o swojej obecności - budynek biurowca będzie zamknięty, pomimo obecności dyżurującego pracownika.
Zalecenie obowiązuje do odwołania.

Jednocześnie informujemy, że od 16.03.2020 r. do 27.03.2020 r. sprzedaż detaliczna drewna w leśnictwach będzie się odbywać tylko po wcześniejszym umówieniu terminu z leśniczym. Powyższy termin może ulec przedłużeniu.
Bardzo prosimy o wyrozumiałość oraz stosowanie się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia, co pozwoli prowadzić skuteczną profilaktykę ochronną przeciw potencjalnym zagrożeniom zachorowania na koronawirusa.


Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.