Asset Publisher Asset Publisher

Edukacja leśna społeczeństwa

W kącikach edukacyjnych i na ścieżkach dydaktycznych prowadzone są zajęcia dla dzieci i młodzieży szkolnej.


Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

Uroczystości w Nadleśnictwie Oleśnica Śląska

Uroczystości w Nadleśnictwie Oleśnica Śląska

Uroczyste pożegnanie pracowników Nadleśnictwa Oleśnica Śląska odchodzących na zasłużoną emeryturę.

28 lipca br. w sali konferencyjnej nadleśnictwa odbyło się tradycyjne pożegnanie pracowników przechodzących na emeryturę. Szczęśliwymi emerytami zostali:

  • wieloletni Zastępca Nadleśniczego Pan Henryk Bössler, który związany jest z naszym nadleśnictwem od 1986r. Pracę rozpoczynał jako drwal leśny, podleśniczy, leśniczy oraz St. Specjalista ds. Użytkowania Lasu. Od 1 września 2010 r. był Zastępcą Nadleśniczego ds. użytkowania lasu.

  • Leśniczy Leśnictwa Zbytowa Pan Czesław Wiśniewski, który był leśniczym w „swoim leśnictwie” od 1 czerwca 1993r.

Serdecznie dziękujemy za wieloletnią  pracę, za ogromne zaangażowanie i profesjonalizm. Dzięki swej pracowitości i skromności byliście i będziecie dla pozostałych pracowników naszego nadleśnictwa wzorem do naśladowania. Niech w tej dalszej „życiowej podróży” towarzyszą Wam słowa, mówiące o tym, że  „najpiękniejsze jest to, co przed nami”.

A że przyroda nie lubi pustki, Nadleśniczy Nadleśnictwa Oleśnica Śląska Pan Paweł Górski, powołał na stanowisko Zastępcy Nadleśniczego ds. Użytkowania Lasu Pana Piotra Gorzelaka, który pracuje w Nadleśnictwie Oleśnica Śląska od 1997r. kolejno jako podleśniczy, leśniczy oraz St. Specjalista ds. Hodowli i Ochrony Lasu.

Na stanowisko Leśniczego Leśnictwa Zbytowa, powołano dotychczasowego podleśniczego tego leśnictwa Pana Tomasza Kalińskiego, który pracuje w naszym nadleśnictwie od 1990r. i w leśnictwie Zbytowa przepracował 32 lata.  

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Darz Bór - Koleżanki i Koledzy z Nadleśnictwa Oleśnica Śląska.